Neden İnstagram Takipçi Satın Alınmalıdır? Detaylı Anlatım

Neden İnstagram Takipçi Satın Alınmalıdır? Detaylı Anlatım

Neden instagram takipçi satın alınmalıdır? sorusunu detaylı şekilde yazımızda anlattık.

Bizim tarafımızdan gönderilen takipçilerin tamamı gerçek Türk kullanıcılardan oluşuyor. Yabancı, yani bot takipçilerin etkileşim oranı yoktur. Takipçi sayınız fazla iken, beğeni sayınız az olursa bir dengesizlik olur. Bu orantısızlık var olan takipçilerinizi de kaybetmenize sebep olabilir. Takipçilerin sayısı kadar da gerçekliği oldukça önem taşır.

Siz değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz tüm takipçiler en kaliteli hesaplardan oluşur. Sitemizde asla bot takipçi satışı yapılmaz. Böylece takipçilerinizin kalitesi garanti altında olur.

Bütün İlgileri Üzerinize Çekin

İnsanlar bir hesabı takip etmeden önce ilk baktıkları şey takipçi sayısıdır. Takipçi sayısı ile popülerlik eşit seviyede gözükür. Popüler hesapların paylaşımları ise bir o kadar kalitelidir. Takipçi sayısının fazla olması ilk izlenim için çok önemlidir.

Sizde bütün ilgiyi üzerinize çekmek mi istiyorsunuz ?. Gerçek hesaplardan oluşan takipçi sayınızı arttırmanız gerekiyor. Bizler sizin için en uygun takipçileri sizlere aktarıyoruz.

Fenomen Olmak İsteyenler İçin En Kaliteli Takipçi

Fenomenler sahip oldukları kitleler ile etkileyebilme gücü olan hesaplardır. Fenomenler bir marka gibidir. Paylaştıkları her gönderi yüzbinlerce insana ulaşır, beğenilir, yorum yapılır ve paylaşılır.

Fenomen kişiler sosyal medya da başlamış olsalar da, artık geleneksel medyada da yer bulmaktadırlar.

Fenomen olmak için gerekli özellikler;

 1. Çok geniş takipçi ağına sahip olmalı.
 2. Ürettiği içerikler merak edilen ve sevilen içeriler olmalı.
 3. Düzenli olarak her gün bir kaç tane içerik girilmeli.
 4. Kendi kategorisinde bilgili ve öğrenmeye eğilimli olmalı.
 5. Takipçilerini etkileyebilme gücüne sahip olmalı.

Anladığımız üzere fenomen olmak için en önemli nokta takipçi sayısıdır. Bir hesap ne kadar fazla kişi tarafından takip ediliyorsa o kadar tanınır ve merak uyandırır. Takipçi sayısı yükseldikçe insanlar paylaşımları beğenir ve paylaşır. Paylaştıkça büyüme daima devam eder.

Sadece Takipçi Alarak Fenomen Olabilir miyim ?

Fenomen olmak için instagram takipçi satın almanın yanında, kaliteli paylaşımlar yaparak takipçilerinizle etkileşim içinde olmalısınız. Hesabınızın güncelliği sizi bu yolda ileri götürebilecek en büyük etken. Takipçi satın almak size bu yolda en büyük hareketi verecektir.

Takipçi Satın Alanlar Nasıl Anlaşılır?

Fenomen olmak için olmazsa olmazlardan biri ise profilin doğal ve organik görünmesidir. Ne kadar inandırıcı bir hesaba sahipseniz, potansiyel takipçi adaylarınız için bu bir güvence olacaktır. Buda size takipçi sayısı kadar beğeni sayınızın da önemini gösterir. Takipçi sayısı ile beğeni sayısının orantısının korunması çok önemlidir. Bunları dengelemek için beğeni, izlenme ve yorumlar ile hesabı desteklemelisiniz.

İnstagram'da Nasıl Fenomen Olunur ?

Hesabınıza alacağınız kaliteli takipçiler sizi kötü göstermez. Bu sizin için bir motivasyon olacaktır. Takipçi sayınız arttıkça işinize olan aşkınız yükselecektir.

Günümüzde kendimizi en iyi ifade etmenin bir yolu da elbette instagram. Tanınmak için televizyona çıkmaya artık gerek yoktur. Yapacağınız bir içerik bir günde milyonlara ulaşabilir ve kolayca tanınabilirsiniz.

Bu fenomenlik yolunda sizlere bir kaç öneri verelim;

 • Hastag kullanımı çok önemlidir. Hastagleri düzgün kullanarak instagram'da daha çok tanınabilirsiniz.
 • Gerçekten beğendiğiniz her gönderiyi beğenin. Siz beğendikçe karşı tarafta sizi beğenecektir.
 • Devamlılık çok önemli. Düzenli ve istikrarlı çalışmak şart.
 • Efektleri iyi kullanın. Gözünüz kapalı efekt yapana kadar öğrenin.
 • İyi görseller sizin anahtarınız. Görsel bir dünyadayız ve buna uyum sağlayın.
 • Diğer sosyal medya kanallarını da aktif kullanın. ( Twitter, Facebook )
 • Yenilikçi olun, eskiler kimsenin umurunda değil. Her gün yenilenin.
 • İnsanların en çok telefon başında vakit geçirdiği zamanları bilin. Paylaşımlarınızı ona göre yapın.

Herhangi Biri Olma. FENOMEN OL!

 

3 Dakika Önce