İnstagram Türk Takipçi Satın Al

İnstagram Türk Takipçi Satın Al

İnstagram Türk takipçi satın al hizmetimiz, takipçilerim Türk olsun isteyenlerin tam aradığı servistir. Profilinize en uygun paketi seçebilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar Türk takipçiye sahip olabilirsiniz.

Türk takipçi servisimizde işlemler ortalama 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Takipçilerin tamamı Türk gerçek takipçilerden oluşabilir. Bundan dolayı takipten çıkma görülebilir. Bu nedenle size aldığınız miktardan daha fazla gönderim yapılır.

Türk takipçi servisimizde profilinize gerçek kişiler gönderilir. Bu nedenle doğal bir artış söz konusudur. Yabancı ya da bot takipçi satışımız asla yoktur. Aldığınız miktara göre gönderim süresi 24 saate kadar çıkabilmektedir. Acil siparişiniz varsa canlı destek hattından bizlerden anlık bilgi talep ediniz.

Not : Bot takipçileri instagram bir kaç gün içinde tamamen silmektedir. Bu duruma düşmemek için lütfen bot takipçiden uzak durunuz. İnstagram Türk takipçi dışında takipçi almayınız.

Bizler hizmet detaylarını bazı siteler gibi kimsenin okumadığı sayfalara yazmıyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Lütfen detayları okumadan sipariş vermeyiniz.

İnstagram Türk Takipçi Satın Almak

Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile bir çok sosyal medya uygulamaları ortaya çıktı. Bunların arasında en çok paylaşım yapılan uygulama şüphesiz instagram'dır. İnstagram üzerinden firmalar ürünlerini tanıtabiliyor ve büyük başarı yakalayabiliyorlar.

Popüler olmak ya da ürün satmak için harika bir platformdur.

Türk Takipçi Satın Almanın Önemi

İnstagram Türk takipçi edinerek sizler de gerek firmanızın gerek bireysel hesaplarınıza popülerlik katabilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformu instagram'dır. Görsel bir döneme geldik. İnsanlar görsel olarak beğendiği her şeyi bir tık ile sipariş vermektedir. Beğeniler ve ihtiyaçlar doğrultusunda gelişen büyük bir pazarı olmuştur. Bu güç ile bir çok firma büyümüş ve kazançlarını fazlasıyla katlamıştır.

İnstagram Türk Takipçi Sayısının Avantajları

Günümüzde bir şirket ya da firmanın olmazsa olmazı sosyal medya platformu instagram'dır. Bu platformda iyi bir hesaba sahip olarak satışlarını fazlasıyla arttırmışlardır. Bunu kolay hale getirmek için instagram takipçi satın almak size büyük bir ivme verecektir. Özellikle kullanıcıların aktif olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aktif olan kitle paylaşımlarınızı beğenir ve arkadaşlarıyla paylaşır. Buda satışlarınıza büyük oranda artış sağlar. Türk takipçi almak firmanıza prestij sağlayıp iyi yerlere gelmede yardımcı olur.

Eğer ürün satışı yapmayı hedefliyorsanız Türk takipçiye ihtiyacınız olacaktır. Türk takipçiler sayesinde satışlarınızı tavan yaptırabilirsiniz.

İnstagram Türk Takipçi Satın Alma Paketleri

Firmaların bu mecrada yer alabilmeleri için sosyal medya platformlarına ihtiyaçları vardır. Günümüzde sosyal medya kullanmayan bir firma başarıya çok uzaktır. Unutmayalım ki gelecek teknoloji çağıdır. İnternette yer edinemeyen bir çok firma kaybolma eşiğine gelmiştir. Bireysel kullanıcılara ulaşabilmek ve ürünlerini tanıtabilmek için sosyal medyaya hakim olmak gerekir. Bizler bu konuda sizlere en doğru çözümleri sunuyoruz. Kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Sizler de bu kolaylığı seçip en kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

İnstagram kullanıcıları yeni trendleri iyi takip eder ve bu yenilikler doğrultusunda adım atar. Sizde yeniliklere açık ve hazır olmalısınız.

Satın Aldığım Takipçilerin Profilleri Nasıl Olacak ?

Sosyalvip.com üzerinden aldığınız Türk takipçi siparişlerinizdeki profillerin sahipleri vardır. Yani sizin bizim gibi tamamen gerçek insanlardan oluşur. Paylaşımlarınıza beğeni, yorum ve izlenme yaparlar. Ama profilinizi ve paylaşımlarınızı beğenmeyip takipten de çıkabilirler.

İnstagram Türk Takipçi Fiyatları

Fiyatlarımız bazen değişip güncellenebilir. Şu anki güncel fiyatlarımız şu şekilde;

 1. 500 Türk Takipçi 45 lira

 2. 750 Türk Takipçi 60 lira

 3. 1.000 Türk Takipçi 75 lira

 4. 1.500 Türk Takipçi 95 lira

 5. 2.250 Türk Takipçi 140 lira

 6. 4.000 Türk Takipçi 190 lira

 7. 5.000 Türk Takipçi 240 lira

 8. 10.000 Türk Takipçi 460 lira

 9. 20.000 Türk Takipçi 1.000 lira

 10. 50.000 Türk Takipçi 5.000 lira

 11. 100.000 Türk Takipçi 10.000 lira

Takipçiler gerçek insanlardan oluştuğu için takipten bir kısmının çıkma eğilimleri vardır. Gerçek takipçi %100 kalıcı olmaz. Profilinizi ve paylaşımlarınızı beğenmeyenlerin çıkma özgürlükleri vardır. Bizler buna şu şekilde çözüm getirmeye çalışıyoruz.

Örnek olarak 500 Türk takipçi siparişi verdiğinizi düşünelim. Bizler sizlere 750 takipçi gönderiyoruz. Yani siz 500 takipçi alınca aslında 750 instagram takipçisine sahip oluyorsunuz.

3 Dakika Önce